DAYZFAN.NET Sunucusu - Büyük Değişiklikler-Backup(Yedekleme) ve Crash Çözümü

Nightbird · 930

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +256/-62
Herkese merhaba arkadaşlar

Bugün sunucumuzda birçok sorunu çözdük ve yenilikler ekledik. Şimdi size onlardan bahsedeceğim.
>>>Mod kurulumu için tıklayın.<<<

YENI BASE/TENT/ARAÇ VB BACKUP SISTEMI

Base/araç/tent/ vb.ler güvende !
Arkadaşlar dün eklenen yedekleme sistemi düzgün çalışmadı fakat biz yeniden bir sistem hazırladık. Bu sistemi tekrar tekrar test ettik ve sunucuya ekledik. Baseleriniz artık güvende. Sunucu 10 dakikada bir yedekleme alıyor ve sorun olursa otomatik olarak yedekleri geri yüklüyor. Önceki sistemin çalışmamasına üzgünüz fakat hata yaparak çözüyoruz.

Sistem şu şekilde çalışıyor ;
- Sunucu her 10 dakika mevcut base/tent/araç/vb gibi tüm kalıcı eşyaların yedeğini alıyor.
- Eğer sunucu bilinmeyen bir sebep ile crash alırsa , dosyalar otomatik olarak alınan son yedeğe dönüyor ve kalıcılık silinmiyor.
- Bu sistemin en büyük avantajı yedekleme otomatik olarak alınıyor ve herhangi bir admine ihtiyaç duymuyor.
- Bu yedekleme sistemi sizin karakterinizi asla geri atmıyor , sadece base sistemi en son alınan yedeğe dönüyor.

DAYZ PLUS MOD KALDIRILDI.- SUNUCU CRASHLERİ %70 ÇÖZÜLDÜ.
G36 M14 VE LEENFİELD içeren bu mod sunucuya sürekli olarak crashe sebep olduğunu ve yapımcısının sürekli olarak güncelleme getirip dosyaları bozması nedeni ile kaldırdık. Oyuna girerken DayZ Plus önceden yüklemişseniz işaretini kaldırınız.
« Son Düzenleme: Dün, 00:12:18 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı stalker

• Zombi Avcısı
    • Rep. Puanı: +6/-7
karlı harita çok iyi görünüyor. plus mod'u kaldırmanız yerine olmuş silahların modelleme, ses ve dokuları 20 yıl öncesinden kalma gibiydi zaten.

Çevrimdışı stalker

• Zombi Avcısı
    • Rep. Puanı: +6/-7
bu arada karlı harita kalıcı olmayacak değil mi? bence 1 ay karlı 1 ay normal map şeklinde olabilir. bu süre aralığı daha da azaltılabilir.

Çevrimiçi Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Konu güncellemesi

- Dün gece eklenen karlı harita hataları sebebi ile kaldırılmıştır.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2018, 11:29:36 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı CanKommen

• Bambi
  • *
    • Rep. Puanı: +0/-0
Çadırların herhangi bir şekilde sunucu kaynaklı yok olma ihtimali şu an nedir?

2 adet çadırım sırra kadem bastı. Çok da güzel yere sakladığımı düşünüyorum o yüzden oyuncu arkadaşların talan etmiş olabileceklerini pek düşünmedim. :D

Umarım başka oyuncuların işidir. :)

Çevrimiçi Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Çadırların herhangi bir şekilde sunucu kaynaklı yok olma ihtimali şu an nedir?

2 adet çadırım sırra kadem bastı. Çok da güzel yere sakladığımı düşünüyorum o yüzden oyuncu arkadaşların talan etmiş olabileceklerini pek düşünmedim. :D

Umarım başka oyuncuların işidir. :)

Yok kimsenin bir çöpü bile kaybolmuyor :)

Unutmayın ruined olan çadırlar restartta silinir. Belki zarar görmüş olabilir veya diğer oyuncular görmüştür.

Çevrimdışı BKLMUN

• Yağmacı
  • **
    • Rep. Puanı: +3/-1
  • +5 yaş
  • Origin ID: bklmun
Çadır kaybolması konusunda benimde tereddüdüm var. Bulunmuştur denilsede 1 çadır 2 varil geçen hafta kaybolduğuna inanıyorum halen.

Değer vermesem bu kadar vakit ayırmazdım.

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.