TurkDayz | Yeni Türkiye Sunucusu | Yüksek Performans | Ekstra yenilikler..

atropin171 · 491

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atropin171

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-0
Merhaba arkadaşlar sunucuyu yeni Türkiye sunucu alternatifleri ve daha iyi bir oyun deneyimi için açtım.

Sunucuda 4 Çekirdek işlemci  mevcuttur.

1.0 sürüme geçiş yapıldı.Tüm özellikle kısa sürede eklenecek
Sunucuda Şuan aktif olan özellikler:
-Ekstra başlangıç ekipmanı
-Daha fazla Loot ( Özellikle cephane,silah,araba malzemeleri )
-AirDrop ( Sorunlar vs yüzünden kaldırıldı)
-Safe Zone( test aşamasında )
-Ekstra binalar,yerler

Eklenen Yeni Özellikler:
-Daha fazla araç
-Daha fazla helicrash
-Server Restart durumu bilgisi (test)

Sunucumuz hakkında öneri ve sorun bildirimlerini burada bekliyorum. Teşekkürler :)

https://discord.gg/7ZZBBW

Sunucu IP : 185.184.24.47:2302

« Son Düzenleme: 14 Aralık 2018, 00:35:14 Gönderen: atropin171 »

Çevrimdışı RedGoat

• Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +72/-207
  • K.K TEAM LEADER
daha çok pvp severlere göre bir server olmuş diyebilirim hayırlı olsun ilgilenen arkadaşlarada iyi eğlenceler

Çevrimdışı Kieran

• SGC Takımı
  • Savaşçı
    • Rep. Puanı: +2/-2
Hayırlı Olsun deneme fırsatı buldum sunucunuz hoşuma gitti Sunucu umarım istediği başarıyı yakalar.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2018, 21:59:03 Gönderen: Kieran »

Çevrimdışı MvP

• Savaşçı
    • Rep. Puanı: +2/-11
  • Bandit
Dun girip bi denedim performans hakkaten cok iyi. Loot oranlari vs. de gayet guzel duruyor ancak sunucuda oyuncu yok. Eger populasyon artarsa zevkle oynarim burda :)

Kill to stay alive

Çevrimdışı BKLMUN

• Yağmacı
  • **
    • Rep. Puanı: +3/-1
  • +5 yaş
  • Origin ID: bklmun
Hayırlı olsun. Yazacaklarım sizin serverinize yönelik değil tüm Türk serverlerinin dikkatinedir.Yapım aşamasındaki tüm gecikme ve hatalarına rağmen Dayz'nin kaliteli bir oyun atmosferi mevcut.Bunu farkederek devamlı oynayan Dayz oyuncu kitleside kaliteli ve tutarlı bir serveri  tercih edecektir.Klan veya belli gurupların kendi serverlerine sahip olmak istemeleri normaldir tabiki.Ancak küçük olsun benim olsun mantığı olmamalı.  Kaç çekirdek lazım ben bilem minimum 100-120 kişilik bir server olmalı zira 60 kişilik serverlerde oynarken haritanın büyüklüğü nedeniyle istediğimiz oyunu sergileyebilmek için bu 100 slot minimim olarak dikkat çekiyordu.Boş serverlerde adam görmeden takılmak isteyenlere  az slotlu serverler zaten fazlasıyla mevcut.Lazım olan 100-120 kişilik kaliteli bir server. Gerek yatırım yaparak ,gerek sponsor bulunarak ,gerek güç birleştirerek ,gerekse çıkabilecek ödeme katlımcılara ilan edilip ortaklaşa ödenmesi talep edilerek, logları açık olacak şekilde (kimin kimi öldürdüğü gibi) her nasılsa bu oluşturlmalı . Bu sağlanamazsa çok oyuncu yabancı kaliteli serverleri tercih edecektir.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2018, 21:59:16 Gönderen: BKLMUN »

Değer vermesem bu kadar vakit ayırmazdım.

Çevrimdışı decenTRandy

• Zombi Avcısı
    • Rep. Puanı: +9/-8
  • FuckAllMyEnemies
4 gündür 2 arkadaş oynuyoruz.
Özelliklerde sınırsız koşma denmiş o yok maalesef, olmaması da iyi olmuş aslında.
RP tadında takılmalık (avcılık, base kurma, araç toplama vs) özlediğim oyun tarzına uygun.
Adminlerle iletişime aktif olarak geçebileceğimiz dc, ts vs varsa çok güzel olur. Oyunda mesaj olarak geçmiyor.

Beraber oynamak isteyen varsa mesaj atabilirler.

Not: Araç kullandığımızda bi yerleşim yerine gelince zombiler üstümüze doğru koşuyor ve crach yiyoruz tekrar bağlandığımızda ölmüş oluyoruz, onun çözümünü bulursanız seviniriz.
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2018, 17:18:18 Gönderen: decenTRandy »

Çevrimdışı atropin171

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-0
Sunucuyla tek başıma ilgileniyorum, bu aralar final haftam olduğu için çok bakamadım.Normalde bir websitesi hazırladım .iletişim vs bilgiler orada olacaktı mini forum gibi.crash konusunda tam sürüme gecildiğinde sorun düzelecek diye biliyorum.sunucu kaynaklı değil.Ama yine de ilgileneceğim.geri dönüşler için herkese teşekkür ederim. başka önerileriniz varsa alırım

Çevrimdışı decenTRandy

• Zombi Avcısı
  • FuckAllMyEnemies
Sunucuyla tek başıma ilgileniyorum, bu aralar final haftam olduğu için çok bakamadım.Normalde bir websitesi hazırladım .iletişim vs bilgiler orada olacaktı mini forum gibi.crash konusunda tam sürüme gecildiğinde sorun düzelecek diye biliyorum.sunucu kaynaklı değil.Ama yine de ilgileneceğim.geri dönüşler için herkese teşekkür ederim. başka önerileriniz varsa alırım

Discord varsa burdan alalım sorun olmazsa.

Bu arada 2 arkadaş daha başladı bizle beraber, 4 kişiyiz şuan yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiğince.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2018, 00:36:27 Gönderen: decenTRandy »

Çevrimdışı decenTRandy

• Zombi Avcısı
  • FuckAllMyEnemies
2 kişi 2 ayrı arabadayken high pingden attı birden girdiğimizde  öldük, buna bi şekilde bi çözüm lazım. Base kuracaktık gitti üstümüzdeki bütün lootlar mesela, 3 saatlik loot.

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.