DAYZFAN.NET Sunucusu - Bilgi ve Geri Bildirim Konusu

Nightbird · 14546

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +257/-62
- Sunucu yağmur oranı azaltılmıştır.

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Sunucu 40 kişiye yükseltilmiştir !

Konu güncellemesi - 25.11.2018

-Sunucumuz 30 kişiye kadar test edildi.

-Sunucumuz 25 kişiye kadar test edildi.

« Son Düzenleme: 25 Kasım 2018, 00:02:09 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı MvP

• Savaşçı
    • Rep. Puanı: +2/-11
  • Bandit
Max Ping orani cok can sikici. Anlik dalgalanmalar icin tolerans saglanmali. Mobil veri ile oynamaya calisiyorum ancak ping 241 dahi olsa kick yiyorum. Cok can sikici.

Kill to stay alive

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Max Ping orani cok can sikici. Anlik dalgalanmalar icin tolerans saglanmali. Mobil veri ile oynamaya calisiyorum ancak ping 241 dahi olsa kick yiyorum. Cok can sikici.

Ping atma limitini yükseltirsek diğer oyuncular sorun yaşayabilir ve diğer oyuncuların pingleri yükselebilir. Şuan hedefimiz 40 ping üzerine çıkmamak. Bunu aşarsak sunucu kalitesinden taviz vermiş oluruz. 240 MAX PING değeridir.

Sunucu trackera eklendi.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2018, 00:30:44 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı MvP

• Savaşçı
  • Bandit
Eger yalnizca Turklerin oynamasini planliyorsaniz sunucuya 1923 veya Ankara gibi bir sifre koymayi dusunebilirsiniz.

Kill to stay alive

Çevrimdışı lehte

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-0
  • Origin ID: lehte
fazla gidilmeyen köylerde gezme şansım oldu biraz kasmalar oldu en son Novy Soborda bi kişi rp yapmadan pompalı ile öldürdü o kadar rp yap silahı çıkarırım sorun değil dememe rağmen... inşallah oyunu bilenler gelir

Çevrimdışı MvP

• Savaşçı
  • Bandit
Sunucu suan tam anlamiyla bir RP sunucusu degil diye biliyorum. Bugun biz araclarinda sorun yasayan kisilere yardim goturerek sorunlarini cozduk. Biz yaptik ama bir baskasi olsa ayni davranir miydi emin degilim.

Kill to stay alive

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
-Sunucu sadece gündüz olarak ayarlanmıştır. (Test sürecince bu şekilde ayarladık) 4 saatlik restart zaman diliminde 3 saat gündüz 1 saat gece düşünüyoruz.

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Sunucu özellikleri ve yapılan değişiklikler ;
● 40 kişilik
● Max Ping 40
● Azaltılmış yağmur oranı
● Sunucu sadece gündüz olarak ayarlanmıştır. (Test sürecince bu şekilde ayarladık) 4 saatlik restart zaman diliminde
3 saat gündüz 1 saat gece düşünüyoruz.
● Yeni oyuncu spawn noktaları (balota , vybor , zeleno , grishino , kamarovo , stary sobor)
● Berezino üstü oyuncu spawnları azaltıldı.
● Oyun dengesi batı tarafına doğru yönlendirildi.
● Türkiye tabanlı sunucu
● Oyun dengesini bozmayacak başlangıç ekipmanları

1-3 gün içinde planlanan modlamalar :
● Silah modları :
G36C ,MAC10,G18,Lee Enfield,M14, M24 ,Colt 1911, AK101, AK74, AKS74U, Amphibian, Aug, Blaze 95, Desert Eagle, FAL, Glock19, Longhorn, M249, P1, Saiga12k, Scout, Sporter 22, Trumpet, VSS, ve Winchester 70.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2018, 12:25:51 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı Kenwayx

• Fresh Spawn
Staiminayı kaldırmanız daha iyi olabilir çünkü diğer popüler community private serverlerde hep kapalı ve kapalı olması açıkcası daha iyi.

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Staiminayı kaldırmanız daha iyi olabilir çünkü diğer popüler community private serverlerde hep kapalı ve kapalı olması açıkcası daha iyi.

Değerlendirelim.

Bu akşam sunucuya WEAPON REDUX PACK eklecektir. Gerekli bilgiler verilecektir.

Çevrimdışı lehte

• Fresh Spawn
  • Origin ID: lehte
hocam birde loot oranı arttırmayı düşünüyor musunuz x2 olsa bile rahat oluyor belkş yoğunluktan dolayı yemek bulmada biraz zorlandım kabak biber domates de çok doyurucu olmuyor

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Kurulu Modlar
WEAPON REDUX PACK (Kurulum için tıklayın)

Eklendi.

Çevrimdışı bhdrozgn

• Fresh Spawn
admin kimse yardım edebilir mi? zelenodaydım ve arabam havaya uçup yerin içine girdi ve şuan haritadan düşüyorum aşağılara doğru dakikalardır. nickim Survivor(15) görünüyor şuan

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
admin kimse yardım edebilir mi? zelenodaydım ve arabam havaya uçup yerin içine girdi ve şuan haritadan düşüyorum aşağılara doğru dakikalardır. nickim Survivor(15) görünüyor şuan

Merhaba bu sunucu değil oyun sorunu fakat GUID numaranı özelden yollarsan yardımcı olmak isterim.

Çevrimdışı bhdrozgn

• Fresh Spawn
Merhaba bu sunucu değil oyun sorunu fakat GUID numaranı özelden yollarsan yardımcı olmak isterim.

yolladım özelden

Çevrimdışı RedGoat

• Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +72/-207
  • K.K TEAM LEADER
ohh modlarda kurulmaya başlandı efsane olmaya başlıyor

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Sunucu 20 kişi üzeri mod ile beraber lag sorununa neden oluyor.

Sunucu yükseltme yapıyoruz.

Çevrimdışı Nurican

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +9/-0
  • BBoB
    • Ben Bu Oyunu Bozarım
Yükseltme yapıldıysa lag sorunu 20 kişiden sonra hala geçerli.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2018, 23:22:01 Gönderen: Nurican »

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Yükseltme yapıldıysa lag sorunu 20 kişiden sonra hala geçerli.

Yükseltme henüz yapılmadı. Yapılınca buradan bilgi vereceğiz. Lag sorunu için biraz işlem yaptık. Fakat daha fazlası için yükseltme yapılacak.

Çevrimdışı MvP

• Savaşçı
  • Bandit

Katılıyorum.

Kill to stay alive

Çevrimdışı metehansari

• Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +23/-15
  • Kendi halinde takılan kişilik..
Katılıyorum.
Bence açık kalması daha doğru olur

War, war never changes

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Konu güncellemesi - 26.11.2018

-Sunucu ismi değiştirildi. TR DAYZFAN.NET TURKIYE | Özel Silahlar | Özel Spawn Noktalari | TEST |
-Silah modu ile 25-30 kişi aşıldığında lag dalgalanmaları yaşanıyor. Sorun halledilecek.
-Jerry Can spawnı x2 arttırıldı.

1-2 Gün içinde eklenecek modlar ;

Yıkılamayan baseler ve kilit sistemi.
Yeni silahlar.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2018, 01:59:31 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Arkadaşlar şuan hiçbir sunucuda gece/gündüz döngüsü ayarlanamamaktadır. Resmi DayZ forumlarında şikayetleri görebilirsiniz. Bizlik bir durum yok maalesef.

Son gelen güncelleme ile oldu. Umarın güncelleme gelir.

Çevrimdışı insan

• Fresh Spawn
Sunucuyla ilgili gördüğüm sorunlar:

1. Balota , Vybor , Zeleno , Grishino , Kamarovo , Stary sobor bu bahsettiğiniz spawnlar yüzünden NWAF, VMB, Zelona MB de sürekli olarak fresh insanlar dolaşacak ve kolayca oraya gelebildiklerinden ötürü full teçhizat güzel bir pvp arayanların üstüne koşup rahatsız edecekler ve yumrukla saldıracaklar. Rica ediyorum batıya dönük spawnları Cherno ile sınırlı tutun.

2. Açıkcası biraz fazla başlangıç malzemesi vermişsiniz. Sanki saf pvp sunucunda oynuyormuşum gibi hissettim. Şuan ki başlangıç ekipmanları yerine taş bıçak, bir konserve ve pet şişe vermeniz yeter diye düşünüyorum.

3. Sunucu bazı zamanlar sunucu seçme menüsünde otuz ping göstermesine rağmen sunucuya tıklayıp girdikten birkaç saniye sonra pinginiz 400 küsür diyerek atıyor. Açıkcası bu benim internetimle alakalı yoksa sunucuda anlık dalgalanmalar mı oluyor pek emin değilim.

Not: Arkadaşlar sınırsız stamina istemişler. Sınırsız stamina olduğunda:
a. Pvp sırasında vurduğunuz adam topallamak yerine zıplayarak kaçıcak.
b. Biri üstünüze koşup bir yumruk tutturduktan sonra arda arda yumruk savurabilecek ve asla kurtulamayıp öleceksiniz.
c. Arkadaşlar popüler community private sunucuların sınırsız stamina olduğunu söylemişler ama akşamları sunucu listesine bakacak olursanız sınırsız stamina olan sunuculara kıyasla sınırlı staminaya sahip sunucuların daha kalabalık olduğunu farkedebilirsiniz.
Bu tür sorunlardan ötürü umarım ki sınırsız stamina yapmazsınız.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2018, 12:27:57 Gönderen: insan »

Çevrimdışı Hun

• Fresh Spawn

1. Balota , Vybor , Zeleno , Grishino , Kamarovo , Stary sobor bu bahsettiğiniz spawnlar yüzünden NWAF, VMB, Zelona MB de sürekli olarak fresh insanlar dolaşacak ve kolayca oraya gelebildiklerinden ötürü full teçhizat güzel bir pvp arayanların üstüne koşup rahatsız edecekler ve yumrukla saldıracaklar. Rica ediyorum batıya dönük spawnları Cherno ile sınırlı tutun.

2. Açıkcası biraz fazla başlangıç malzemesi vermişsiniz. Sanki saf pvp sunucunda oynuyormuşum gibi hissettim. Şuan ki başlangıç ekipmanları yerine taş bıçak, bir konserve ve pet şişe vermeniz yeter diye düşünüyorum.

3. Sunucu bazı zamanlar sunucu seçme menüsünde otuz ping göstermesine rağmen sunucuya tıklayıp girdikten birkaç saniye sonra pinginiz 400 küsür diyerek atıyor. Açıkcası bu benim internetimle alakalı yoksa sunucuda anlık dalgalanmalar mı oluyor pek emin değilim.

b. Biri üstünüze koşup bir yumruk tutturduktan sonra arda arda yumruk savurabilecek ve asla kurtulamayıp öleceksiniz.
c. Arkadaşlar popüler community private sunucuların sınırsız stamina olduğunu söylemişler ama akşamları sunucu listesine bakacak olursanız sınırsız stamina olan sunuculara kıyasla sınırlı staminaya sahip sunucuların daha kalabalık olduğunu farkedebilirsiniz.

Hocam yazdıklarınızı çok doğru buldum.Ek olarak 1. ve 2. maddeye bir şeyler eklemek istedim.
1.Spawnların askeri teçhizatın dibinde olması çok fazla sorun yaratıyor.İnsanlar sürekli buralarda doğa bilmek için intihar ediyorlar.Haritanın kuzey ve kuzey doğu tarafını komple öldürüyor.
2.Başlangıç malzemeleri ve oyun içerisinde ki lootlar bir hayli fazla.Bir askeri bölgeye girdiğimiz zaman yerde en az 5 çeşit silah, yelek ve cephane buluyoruz.Neredeyse kestiğimiz her zombi yemek atıyor.Ya biz veteran serverlarda oynamaktan düşük loota çok alıştık yada lootlar bir hayli fazla.Şuan gerçekten PvP serverda oynuyormuşuz gibi hissediyoruz.
3.Sınırsız stamina gerçekten çok sıkıntılı bir durum.Zaten karakterler artık hasar aldıkları zaman animasyona giriyor.Haliyle sınırsız stamina gelirse bir kişi size yumruk atmaya başladığı zaman onun elinden kurtulamayacaksınız.Veya çatışma esnasında ateş ettiğiniz kişi hiçbir şey olmamış gibi kaçabilecek.Şehirler arası ulaşım süresi bir hayli kısalacak.Zaten spawnlar hep çatışma bölgelerinin içinde birde sınırsız stamina olması işin cılkını çıkartır.

Çevrimdışı insan

• Fresh Spawn
Hocam yazdıklarınızı çok doğru buldum.Ek olarak 1. ve 2. maddeye bir şeyler eklemek istedim.
1.Spawnların askeri teçhizatın dibinde olması çok fazla sorun yaratıyor.İnsanlar sürekli buralarda doğa bilmek için intihar ediyorlar.Haritanın kuzey ve kuzey doğu tarafını komple öldürüyor.
2.Başlangıç malzemeleri ve oyun içerisinde ki lootlar bir hayli fazla.Bir askeri bölgeye girdiğimiz zaman yerde en az 5 çeşit silah, yelek ve cephane buluyoruz.Neredeyse kestiğimiz her zombi yemek atıyor.Ya biz veteran serverlarda oynamaktan düşük loota çok alıştık yada lootlar bir hayli fazla.Şuan gerçekten PvP serverda oynuyormuşuz gibi hissediyoruz.
3.Sınırsız stamina gerçekten çok sıkıntılı bir durum.Zaten karakterler artık hasar aldıkları zaman animasyona giriyor.Haliyle sınırsız stamina gelirse bir kişi size yumruk atmaya başladığı zaman onun elinden kurtulamayacaksınız.Veya çatışma esnasında ateş ettiğiniz kişi hiçbir şey olmamış gibi kaçabilecek.Şehirler arası ulaşım süresi bir hayli kısalacak.Zaten spawnlar hep çatışma bölgelerinin içinde birde sınırsız stamina olması işin cılkını çıkartır.

Hocam ikimizde benzer düşüncelere sahibiz. Özellikle loot konusunda kesinlikle haklısınız. Sunucu sahipleri şimdilik sunucunun loot sistemini tam olarak belirlememiş gibi duruyor. Yakın zamanda hardcore/normal/high loot sisteminin hangisini seçtiklerini belirtirler. Ben hardcore türü sunucuları sevsemde türk sunucusunun daha çok kesime hitap etmesi açısından normal seviyede olması daha iyi olur diye düşünüyorum.

Not: Normal seviyede loot olsa bile sunucuya şuan pek fazla kişi ilgi göstermediğinden dolayı loot bol oluyor ama bunu bir sorun olarak görmüyorum yeterli oyuncuya ulaşılacağı zaman bu tür sorunlar ortadan kalkar diye umuyorum.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2018, 13:11:58 Gönderen: insan »

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit

Merhaba görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum.

1.Spawn pointleri düzenleyeceğiz. Deneme amaçlı bu şekil yaptık fakat görüyoruz ki aynı yorumları görüyorum. Fakat balota , kamarovo hariç diğerlerini kaldıracağız.

2.Bugün düzenlenecek.

3.Anlık dalgalanma oluyor. Bunun üzerinde çalışıyoruz.

4.Stamina kesinlikle kaldırılmayacaktır.

Lootlar şuan vanilla yani hiç dokunulmadı. (Yeni eklenen WEAPON REDUX MOD hariç)
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2018, 13:17:47 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı insan

• Fresh Spawn
1.Spawn pointleri düzenleyeceğiz. Deneme amaçlı bu şekil yaptık fakat görüyoruz ki aynı yorumları görüyorum. Fakat balota , kamarovo hariç diğerlerini kaldıracağız.

Yorumumda bütün spawnları yazmışım kusura bakmayın. Balota ve Kamarova spawnları oldukça mantıklı özellikle Zeleno ve Green Mountain çevresini oldukça hareketlendirir. Eski spawn sisteminde olan birkaç sunucuda Zeleno civarında oynadım ancak 80-100 kişilik full bir sunucu olmasına rağmen tek bir oyuncu bile geçmedi.

« Son Düzenleme: 26 Kasım 2018, 16:03:43 Gönderen: insan »

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
- Başlangıç ekipmanları düzenlendi.
● Sargı Bezi
● Kola
● Taş Bıçak
● Chemlight

-Stary sobor , vybor , grishino ve zeleno oyuncu spawnları kaldırıldı.

Sunucu restarttan sonra bu özellikler işleme girecektir.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2018, 14:00:03 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı metehansari

• Hero/Bandit
Stamina istemeyen arkadaşlar, yıllardır dayzde stamina yoktu ve tüm haritayı koşa koşa dolaştık bırakın da artık hayatta kalma oyunu oynadığımızı anlayalım.

War, war never changes

Çevrimdışı RedGoat

• Hero/Bandit
  • K.K TEAM LEADER
Stamina istemeyen arkadaşlar, yıllardır dayzde stamina yoktu ve tüm haritayı koşa koşa dolaştık bırakın da artık hayatta kalma oyunu oynadığımızı anlayalım.
+sonsuz katılıyorum

Çevrimdışı kaanbykngn

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-1
yolda 20 30 la giderken arabamız ters döndü havalandı acayip birşey oldu lütfen yardım eder misiniz valla şu arabayı toplamak için 3 gündür uğraştık bi yardım edebilir misiniz

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
yolda 20 30 la giderken arabamız ters döndü havalandı acayip birşey oldu lütfen yardım eder misiniz valla şu arabayı toplamak için 3 gündür uğraştık bi yardım edebilir misiniz

Merhaba , aracı yolda sürmeye çalışın. Yoksa oyunda bu şekilde hata olabiliyor. Restartı beklemenizi öneririm.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2018, 19:00:33 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı metehansari

• Hero/Bandit
Bugün bulduğum bir silah, modla gelen silahlar gayette çıkıyor.

http://prntscr.com/lnawn1
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2018, 23:09:27 Gönderen: metehansari »

War, war never changes

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
-Sunucu lag sorunu çözme amacı ile
-3 Çekirdekli işlemci
-8 GB RAM
olarak yükseltilmiştir.

İyi oyunlar

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Konu güncellemesi - 27.11.2018

-Ping dalgalanmaları yüzünden bazen oyundan atmaktadir. Sorun çözülecektir.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2018, 02:45:01 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı stalker

• Zombi Avcısı
    • Rep. Puanı: +6/-7
ortalama 15-20 dakika arayla ping yüksek diyerek atıyor beni 250 üzeri ping göstererek.

sv listte 18 civarı görünüyor ping.

attıktan sonra bir kaç saniye içinde tekrar giriyorum sorun yok 15 dk sonra gene atıyor.

50mbit fiber kullanıyorum hız testinde pingim 2 çıkıyor.

kaynağı benimle mi serverla mı alakalı bilmiyorum ama muhtemelen ping anlık olarak yükseliyor ve ardından düşüyor ama ping çıktığı gibi serverdan atıyor. eğer yüksek pingli oyuncuyu atma anlık olarak değil de daha uzun bir süre ayarlanabilirse örneğin bir kaç dakika, böyle bir sorun yaşanmaz sanırım.

Çevrimdışı stalker

• Zombi Avcısı

-Ping dalgalanmaları yüzünden bazen oyundan atmaktadir. Sorun çözülecektir.

iyi sorun benle alakalı değilmiş o zaman

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit

-Oyundan Atma Max Pingi 500'e çıkarıldı. (Deneme amaçlı)

Konu güncellemesi - 28.11.2018

-Sunucu restart zamanları ayarlanmıştır. 00:00   04:00   08:00   12:00   16:00   20:00

Arkadaşlar bu konu sunucu geri bildirimi konusudur. Aracınıza müdahale edemiyoruz. Bir oyunun bir hatasıdır. Sizi birileri vurmuş olabilir. Oyunda adam öldürmek yasak değil. DayZ yi biliyorsunuz hayatta kalma oyunu .
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2018, 02:50:11 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
-Silah : G36C Lee Enfield M14
-Dürbün : LONG RANGE SCOPE

Ekleme çalışmaları başlamıştır.

Silah loot oranları , çeşit eklendikçe azaltılıyor arkadaşlar. Silah bulma oranınız artmıyor. Sadece çeşit artıyor.

RESİMLER (SPOILER'E TIKLAYIN)
Spoiler for Hiden:

« Son Düzenleme: 28 Kasım 2018, 02:49:39 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
DAYZ PLUS eklenmiştir.

● DAYZ PLUS İÇERİĞİ (SPOILERE TIKLAYIN)
Spoiler for Hiden:
M14 | LEE ENFİELD | G36 | LONG RANGE SCOPE

● Silah saklama masası(SPOILERE TIKLAYIN)
Spoiler for Hiden:

Kurulum için tıklayın
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2018, 03:14:02 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı stalker

• Zombi Avcısı
serverdan çıkıp tekrar girdiğimde elimdeki silah kayboluyor. sanırım elimdeyken çıkınca eldeki gidiyor.

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
serverdan çıkıp tekrar girdiğimde elimdeki silah kayboluyor. sanırım elimdeyken çıkınca eldeki gidiyor.

Hangi silahta yaşandı bu ?

Eğer sırtınızda silah varken çıktıysanız elinizdeki başka silah varsa yere düşer. Bu oyunun notlarında yazıyor.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2018, 13:14:54 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı metehansari

• Hero/Bandit
Ne güzel modlar varmış ya, bide şu mermisi bitince öten bi silah vardı o LEE ENFİELD mıydı?

War, war never changes

Çevrimdışı RedGoat

• Hero/Bandit
  • K.K TEAM LEADER
elime silah alıyorum geri koyamıyorum baltaya geçemiyorum falan elimde kalıyor bu bugmı serverla alakalımı birde silaha mermi koyuyorum animasyon falan herşey oluyor ama yine silahta mermi gözükmüyor ateşte etmiyor bunlar  delirtti beni 2 gündür

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
elime silah alıyorum geri koyamıyorum baltaya geçemiyorum falan elimde kalıyor bu bugmı serverla alakalımı birde silaha mermi koyuyorum animasyon falan herşey oluyor ama yine silahta mermi gözükmüyor ateşte etmiyor bunlar  delirtti beni 2 gündür

DayZ ekibinden güncelleme gelecek 1-2 gün içinde bekliyoruz. Son güncelleme ile bir kaç hata meydana getirmişlerdi.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2018, 15:39:08 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı RedGoat

• Hero/Bandit
  • K.K TEAM LEADER
DayZ ekibinden güncelleme gelecek 1-2 gün içinde bekliyoruz. Son güncelleme ile bir kaç hata meydana getirmişlerdi.
anladım dostum sağol

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
Herkese merhaba arkadaşlar

Sunucuya eklemek için üzerinde çalıştığımız modlar :

● Yıkılamayan base duvarları,
● Safezone
● Radyasyonlu alanlar.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2018, 18:56:19 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı Kieran

• SGC Takımı
  • Savaşçı
    • Rep. Puanı: +2/-2
Saat 18.11 civarında Nadezhdino da arabanın önünde duran ve arabaya bakan arkadaş seni vurmak istemezdim kusura bakma elinde silah vardı Arabayı tamamen topladım o kadar uğrastım Jerry Can bulup gelmiştim riske girmemek için malesef öldürmek zorunda kaldım . Eşyalarını yere attım kaybolmasın diye başkaları almadıysa eğer eşyalarını alabilirsin hiç birine dokunmadım.

« Son Düzenleme: 29 Kasım 2018, 22:02:44 Gönderen: Kieran »

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.