Special Guiding Crew Basvuru [ Kapalı ]

Kieran · 280

sürmeli ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kieran

• Moderatör
  • Yağmacı
  • **
    • Rep. Puanı: +2/-1
: 13 Kasım 2018, 18:58:41
                                                      Special Guiding Crew Ekibi Olarak Hepinize Merhaba

SGC Ekibi Olarak Bizler Büyük Bir Aileyiz Ve Ailemizi Daha Da Büyütmeye Devam Ediyoruz. Ekibimiz De Kararlar Ortak Şekilde Alınır Ve Ekipçe Disipline Önem veririz. En Önemlisi Dürüst Saygılı ve Tecrübeli Arkadaşlar Arıyoruz. Terbiyesi Olmayan İnsanların Bizim Ekibimizde Yeri Yoktur ve Bu Durumda Karşılaşırsak Eğer Affedilmeden Ekibimizden Çıkartırız. Terbiye Konularına Çok Önem Veriyoruz . En Az +18 Yaş Tercihimizdir En İyi Şekilde Oyundan Zevk Almaya Çalışan Bir Ekibiz. Genellikle Aktif Olabilecek DayZ Seven Arkadaşlar Tercihimizdir. Bizlere Kendinizi Yakın Görüyorsanız Karar Sizin Hayatta Kalın !

İsim:
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? +100 Saat Tercihimizdir [ Kaç Saat Oynadınız ] :
Harita Bilginiz Nasıl ? (Haritayı Bilen Kişiler Tercihimizdir)
Ekibimizden Beklentileriniz ? :
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? :
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? :
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? :
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2018, 12:17:37 Gönderen: Kieran »

DayZ TÜRK SUNUCUSU

Çevrimdışı ZDEWW

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-0
  • Origin ID: Zdeww
Yanıtla #1 : 16 Kasım 2018, 12:27:38
İsim: Hüseyin
Steam ID: ZDEWW
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? +100 Saat Tercihimizdir [ Kaç Saat Oynadınız ] : 850 SAAT + YAKLAŞIK 5 YIL
Harita Bilginiz Nasıl ? (Haritayı Bilen Kişiler Tercihimizdir): OYUNU HARİTA AÇMADAN DOLAŞABİLİRiM %90 ORANINDA HERYERE HAKİMİM
Ekibimizden Beklentileriniz ? : Saygı
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? : Hafta içi 5 - 7 saat
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? : hergün saat 21:00 den sonra oyundayım gece 3 e 4 e kadar
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : 5yıldır bu oyunu oynuyorum crackli serverlardan beri 0.26 sürümü dahil kendi klanımız vardı yaklaşık 4 yıl ayn Klanda devam ettim başkanlarındandım dayz oyunun gidişatı yüzünden klanımız dağıldı son 1 yıldırda kendim oynuyorum. Eski klanımda yaş aralığı 20 - 45 yaştı gayet saygılı bir ortamdı aradığım klanında o şekilde olmasını beklerim.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2018, 13:57:49 Gönderen: ZDEWW »

Çevrimdışı hectorblack

• SGC Takımı
  • Fresh Spawn
  • Origin ID: Dogukn
Yanıtla #2 : 16 Kasım 2018, 13:48:56
İsim:Doğukan
Steam ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198131388893
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? +100 Saat Tercihimizdir [ Kaç Saat Oynadınız ] :300 saat + arma 2 dayz mod
Harita Bilginiz Nasıl ? (Haritayı Bilen Kişiler Tercihimizdir):Haritayı biliyorum.
Ekibimizden Beklentileriniz ? :Eski zamanlardaki aldığım keyfi sizin ekibinizle beraber yeniden yaşamak istiyorum.
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? :Dersim ve işim olmadığı zamanlar online olabilirim.Günlük 3 4 saat bu süre uzayabilir.
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? :Genellikle akşam saatleri çoğu gün aktif olabilirim.Diğer vakitler derslerime bağlı olarak değişebilir.
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? :Merhabalar öncelikle.Neredeyse tüm survival oyunlarını oynadım ve çoğu kütüphanemde bulunmakta.Dayz yi moddan beri oynuyorum.Bu tarz oyunlardaki ekip ile birlikte oynamaktan aldığım keyfi yeniden bulmayı istediğim için başvurmak istedim.

Çevrimdışı Kieran

• Moderatör
  • Yağmacı
  • **
Yanıtla #3 : 16 Kasım 2018, 23:00:21
İsim:Doğukan
Steam ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198131388893
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? +100 Saat Tercihimizdir [ Kaç Saat Oynadınız ] :300 saat + arma 2 dayz mod
Harita Bilginiz Nasıl ? (Haritayı Bilen Kişiler Tercihimizdir):Haritayı biliyorum.
Ekibimizden Beklentileriniz ? :Eski zamanlardaki aldığım keyfi sizin ekibinizle beraber yeniden yaşamak istiyorum.
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? :Dersim ve işim olmadığı zamanlar online olabilirim.Günlük 3 4 saat bu süre uzayabilir.
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? :Genellikle akşam saatleri çoğu gün aktif olabilirim.Diğer vakitler derslerime bağlı olarak değişebilir.
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? :Merhabalar öncelikle.Neredeyse tüm survival oyunlarını oynadım ve çoğu kütüphanemde bulunmakta.Dayz yi moddan beri oynuyorum.Bu tarz oyunlardaki ekip ile birlikte oynamaktan aldığım keyfi yeniden bulmayı istediğim için başvurmak istedim.
Doğukan Başvurun Kabul Edildi

DayZ TÜRK SUNUCUSU

Çevrimdışı Kieran

• Moderatör
  • Yağmacı
  • **
Yanıtla #4 : 17 Kasım 2018, 14:05:52
İsim: Hüseyin
Steam ID: ZDEWW
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? +100 Saat Tercihimizdir [ Kaç Saat Oynadınız ] : 850 SAAT + YAKLAŞIK 5 YIL
Harita Bilginiz Nasıl ? (Haritayı Bilen Kişiler Tercihimizdir): OYUNU HARİTA AÇMADAN DOLAŞABİLİRiM %90 ORANINDA HERYERE HAKİMİM
Ekibimizden Beklentileriniz ? : Saygı
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? : Hafta içi 5 - 7 saat
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? : hergün saat 21:00 den sonra oyundayım gece 3 e 4 e kadar
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : 5yıldır bu oyunu oynuyorum crackli serverlardan beri 0.26 sürümü dahil kendi klanımız vardı yaklaşık 4 yıl ayn Klanda devam ettim başkanlarındandım dayz oyunun gidişatı yüzünden klanımız dağıldı son 1 yıldırda kendim oynuyorum. Eski klanımda yaş aralığı 20 - 45 yaştı gayet saygılı bir ortamdı aradığım klanında o şekilde olmasını beklerim.
Başvurunuz Değerlendirilme Aşamasında

DayZ TÜRK SUNUCUSU

Çevrimdışı blackmamba24

• SGC Takımı
  • Yağmacı
  • **
Yanıtla #5 : 17 Kasım 2018, 19:01:57
İsim: Melih
Steam ID:https://steamcommunity.com/id/Punchy_/
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? +100 Saat Tercihimizdir [ Kaç Saat Oynadınız ] : 300 saat kadar tecrübem var. 1 sene boyunca ATA clanında oynadım yaklasık 20 kisiydik. Son 2 yıldır oynamıyorum ve betaya cıktıgı icin tekrar aktif olarak basladım.
Harita Bilginiz Nasıl ? (Haritayı Bilen Kişiler Tercihimizdir) Harita bilgim gayet iyidir
Ekibimizden Beklentileriniz ? : Öncelikle saygı ve dostluk.. Sonrasında keyifli bir survival tecrübesi :)
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? : Sınırsız.. Vakit problemim yok genelde hep onlineyim
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? : Önemli bir isim olmadıgı sürece bütün gün aktif sayılırım.
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : Ben Melih 24 yasındayım. İstanbulda yasıyorum. Cocuklugumdan beri bilgisayar oyunları oynamaktan zevk duyuyorum. Özellikle fps ve survival oyunları hep ilgimi daha cok cekmistir.. Ayriyetten yeni yeni twitch yayınlarına baslıyorum.. Arkadas canlısı,seviyeli,eglenceli bir kisiligim :)

[ATA] Asil Türk Askerleri

85.153.76.86:5252

Çevrimdışı Kieran

• Moderatör
  • Yağmacı
  • **
Yanıtla #6 : 17 Kasım 2018, 23:04:12
İsim: Melih
Steam ID:https://steamcommunity.com/id/Punchy_/
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? +100 Saat Tercihimizdir [ Kaç Saat Oynadınız ] : 300 saat kadar tecrübem var. 1 sene boyunca ATA clanında oynadım yaklasık 20 kisiydik. Son 2 yıldır oynamıyorum ve betaya cıktıgı icin tekrar aktif olarak basladım.
Harita Bilginiz Nasıl ? (Haritayı Bilen Kişiler Tercihimizdir) Harita bilgim gayet iyidir
Ekibimizden Beklentileriniz ? : Öncelikle saygı ve dostluk.. Sonrasında keyifli bir survival tecrübesi :)
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? : Sınırsız.. Vakit problemim yok genelde hep onlineyim
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? : Önemli bir isim olmadıgı sürece bütün gün aktif sayılırım.
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : Ben Melih 24 yasındayım. İstanbulda yasıyorum. Cocuklugumdan beri bilgisayar oyunları oynamaktan zevk duyuyorum. Özellikle fps ve survival oyunları hep ilgimi daha cok cekmistir.. Ayriyetten yeni yeni twitch yayınlarına baslıyorum.. Arkadas canlısı,seviyeli,eglenceli bir kisiligim :)
Melih Başvurun Kabul Edildi

DayZ TÜRK SUNUCUSU

Çevrimdışı pessimistv

• SGC Takımı
  • Fresh Spawn
Yanıtla #7 : 17 Kasım 2018, 23:57:04
İsim:İrfan
Steam ID: https://steamcommunity.com/id/PessimistV/
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? 255
Harita Bilginiz Nasıl ? iyi
Ekibimizden Beklentileriniz ? : Beraber zaman geçirmek
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? : 14-15
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? : Sürekli
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : Askerden geldim.Bilişim sektöründeyim.
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2018, 23:57:57 Gönderen: pessimistv »

Sunucumuza İp Adresimizden de Girebilirsiniz Sunucu İP : 185.227.138.13:2302

Çevrimdışı Kieran

• Moderatör
  • Yağmacı
  • **
Yanıtla #8 : 18 Kasım 2018, 12:16:03
İsim:İrfan
Steam ID: https://steamcommunity.com/id/PessimistV/
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? 255
Harita Bilginiz Nasıl ? iyi
Ekibimizden Beklentileriniz ? : Beraber zaman geçirmek
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? : 14-15
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? : Sürekli
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : Askerden geldim.Bilişim sektöründeyim.
İrfan Başvurun Kabul Edildi
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2018, 12:16:24 Gönderen: Kieran »

DayZ TÜRK SUNUCUSU

Çevrimdışı Hun

• Fresh Spawn
Yanıtla #9 : 18 Kasım 2018, 20:33:18
İsim:Yunus
Steam ID:https://steamcommunity.com/id/rozac/
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? : 190 saat
Harita Bilginiz Nasıl ? : Yıllardır oynamıyorum.Beta versiyonu ile geri döndüm.Haritayı eskisi gibi kavramam biraz alır.
Ekibimizden Beklentileriniz ? :Yüksek online saatleri, eğlenceli ortam
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? :12
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? :Haftanın her günü öğleden geceye kadar müsaitim
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : Genel olarak survival oyunlarına aşinayım.WarZ/ISS oyununda çok fazla mesai yaptım.Sonrasında Arma 3 ile devam ettim.DayZ ilk çıktığı günlerde beklentilerimi karşılamadığı için bırakmam hızlı oldu.Beta sürümü ile tekrardan oynama kararı aldım.
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2018, 20:35:54 Gönderen: Hun »

Çevrimdışı Kieran

• Moderatör
  • Yağmacı
  • **
Yanıtla #10 : 18 Kasım 2018, 22:59:30
İsim:Yunus
Steam ID:https://steamcommunity.com/id/rozac/
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? : 190 saat
Harita Bilginiz Nasıl ? : Yıllardır oynamıyorum.Beta versiyonu ile geri döndüm.Haritayı eskisi gibi kavramam biraz alır.
Ekibimizden Beklentileriniz ? :Yüksek online saatleri, eğlenceli ortam
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? :12
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? :Haftanın her günü öğleden geceye kadar müsaitim
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : Genel olarak survival oyunlarına aşinayım.WarZ/ISS oyununda çok fazla mesai yaptım.Sonrasında Arma 3 ile devam ettim.DayZ ilk çıktığı günlerde beklentilerimi karşılamadığı için bırakmam hızlı oldu.Beta sürümü ile tekrardan oynama kararı aldım.
Ekibimiz Şuanda Çok Kalabalık Oldu O Yüzden Dolayı Şuan Alımlarımız Başlıkta Belirttiğim Gibi Başvurular Şuanda Kapalı Başvuru İçin Çok Teşekkürler Kusura Bakmayın Lütfen
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2018, 01:00:17 Gönderen: Kieran »

DayZ TÜRK SUNUCUSU

Çevrimdışı R.Harry

• Bambi
  • *
    • Rep. Puanı: +4/-1
  • Origin ID: RedLine - Harry
Yanıtla #11 : 20 Kasım 2018, 23:00:14
İsim:Ahmet
Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198098771277/
DayZ Tecrübeniz Var Mı ? +100 Saat Tercihimizdir [ Kaç Saat Oynadınız ] :Tecrübeliyim 770 saat oynamam vardır.
Harita Bilginiz Nasıl ? (Haritayı Bilen Kişiler Tercihimizdir): Harita bilgim iyidir her yere gelebilirim rahatlıkla.
Ekibimizden Beklentileriniz ? : Takım ruhuna sahip,sevgi saygı ve ahlak kurallarını benimsemiş insanlarla birlikte olmaktır.
Oyunda Kaç Saat Online Kalabilirsiniz ? : En az 3-4 saat
Hangi Günler Ve Saatlerde Oyundasınız Aksam Ya Da Öğle ? : Mesleğim gereği belirli bir gün yada saati yoktur ama çok fazla sıkıntı olmaz.
Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz ? : Operasyon ve takım ruhu nerdeyse ben ordayımdır birazda mesleğin vermiş olduğu bir cazibe diyelim :)

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.