Küçük Kesitler "Marco Armando"

Xecutioner · 295

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Xecutioner

• Moderatör
  • Chernarus Sakini
    • Rep. Puanı: +29/-19
: 11 Kasım 2018, 12:44:57
Alıntı

Dün evime ulaştım. Şanslıydım ve şu anda bana barınak ve depolama alanı sağlayan 3 çadır bulmuştum. Çiftlikte bir petrol varili buldum. Sanırım eski av tüfeğimi güvenli bir şekilde saklayabileceğim.

Alan mükemmel görünüyor. Sırada hayalimdeki yeri oluşturacak bölgeyi aramaya geldi. Bazı terkedilmiş köyleri ve çevrelerindeki boş arazileri gezdim. Tüm bölgeyi görebileceğiniz eski bir kale kalıntısıyla karşılaştım. Sonunda aradığımı bulabilmiştim. Teksas tarzı  bir köy yapabilirim. Bu iş olmalı!

Bugünkü görev olarak, kendimi faydalı şeyler için diğer köylere aramaya koyulmuştum. Bazı önemli şeyler buldum, ama çabuk bitti. Sonra, elma bahçesinin altındaki çayırda vahşi bir şekilde görünebilir bir geyik, sırtımda 5 tane ok vardı sessizce yaklaşıp öldürmeliydim ve öylede oldu, şans benden yanaydı. Küçük bir ateş yakıp eti pişirdim. Et kızartılmış ve güvenli bir şekilde istiflenmişti. Geyiğin derisini kıyafet ve ekipman için saklamaya karar verdim.
Yarın bir sonraki yere gideceğim ve orada ne bulduğumu ya da kimlerin olduğunu göreceğim.

Geç akşam saatlerinde (zaten uzun bir süre karanlıktı) kamp ateşi tarafından oturuyordum ve uyumaya gitmek üzereydim. Aniden duvarın diğer tarafında ayak seslerini duydum. Atladım, silahımı çektim ve karanlıkta sordum, "Merhaba, kim o?"
Aynı anda düşündüm ki 'Aptal Onu görmeden önce neden onunla konuşuyorsun? Aman Tanrım soyuldum ya da daha kötüsü ... '

Bir süre sessizlik oldu.

Aniden, "Offff," Birinin iç çektiğini duydum.
21 yaşında bir genç adam, gezgin bir bekçinin tipik ekipmanlarıyla. Kırık kıyafetler, büyük bir sırt çantası ve sırtında eski bir tüfek. Su istemek için önümde durdu. O anda, adamın bir tehdit olmadığını anladım. Suyumdan bir miktar verdim ve onunla konuştum.
Onun adı Dustin. Almanya'lı ve bir arkadaşıyla seyahat ediyordu, ama ölü gibi görünüyor.
Kısa bir konuşmadan sonra ona köyde bir su pompasına giden yolu söyledim. Ve teşekkür edip uzaklaştılar.

Onu yarın bekleyeceğim. Umarım geri gelir...

Ama bana güvenebileceğinden emin olmalıyım ... Ona  geldiğinde soru soracağım!

1. Ne zamandan beri Chernarus'tasınız?
2. Neden / Buraya nasıl geldiniz?
3. Nerelisiniz?
4. Nereye gitmek istiyorsunuz?
5. Neden?
6. Kaç kişiyi öldürdünüz?
7. Neden?
8. Size güvenebilir miyiz?

Bu sorulara şimdi bana katılmak isteyen her kişiye soracağım . Artık yalnız yaşayamam, hayalimdeki ortamı kurma zamanı geldi.

Çevrimiçi sürmeli

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-0
Yanıtla #1 : 09 Aralık 2018, 03:00:44
Size katılmak isterim.
Ali Sürmeli
Yaş 28
Steam profili : https://steamcommunity.com/profiles/76561198043991502/

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.