Takım Karargahları Hakkında ve Başvuru Formu

Sawkopat · 447

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sawkopat

  • Yönetici
  • Chernarus Sakini
  • ******
    • İleti: 348
    • Rep. Puanı: +29/-14
  • DayZFAN.NET Streamer


Herkese merhaba. Forum sayfamızda Takım Karargahları bölümünü yeniden aktif ediyoruz.


DayZ'nin BETA versiyonuna geçmesiyle birlikte eski takımların geri geleceğini ve yeni takımların olabileceğini düşündük ve karargah bölümünü aktif ettik.Takım Karargahı nasıl açarım?

Öncelikle takım yöneticiniz kendi karargahını oluşturmak için forum tarafında yöneticiler ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
Takımınız, belirlenecek olan birkaç kritere uygunsunsa yöneticiler odalarınızı kuracak size takım yetkileri verecektir.Karargah bölümü ne işe yarayacak?

Takım karargahında yaptığınız, yapacağınız tüm aktivitelerinizi çekilmiş videolarınızı, yapacağınız canlı yayınları ve oyun için takım vb. resimlerinizi bu kısımda paylaşabileceksiniz. Takım için oyuncu alımlarını buradan yapabilecek başvuruları göreceksiniz. Oyuncular sizleri daha rahat tanıyacak. "Yoldaş arıyorum" kısmındaki sıradan konular yerine kendi takım isminiz ile açılmış odalarda oyuncu adaylarını karşılayacaksınız.Takımlarınız için karargah açtırmak istiyorsanız bu şablonu kullanabilirsiniz. Doldurduğunuz bilgileri Forum yöneticilerine özel mesaj yolu ile göndermeniz gerekir.


Takım Karargahı Başvuru Formu
Takım Adı:

Kısaltması(varsa):

Oyuncu Sayısı:

Takım Lideri İsmi ve Nickname:

Takım Lideri Steam adresi:

Neden Bir Karargah Açtırmak İstiyorsunuz:

Başvurunuz kabul edildiğinde özel mesaj yolu ile geri dönüş yapılacaktır.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2018, 12:34:46 Gönderen: Nightbird » 

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.