DayZ Standalone Ekibi Durum Raporu - 16 Ocak 2018 (VİDEO)

Nightbird · 3591

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +256/-62
DayZ Standalone ekibi 0.63 BETA için yaptığı çalışmaları DayZ Standalone Ekibi Durum Raporu - 16 Ocak 2018'de açıkladı. Bizde sizler için Twitch Kanalımızda durum raporunu sizler için Türkçe'ye çevirdik. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Hayatta Kalın !

« Son Düzenleme: 22 Ocak 2018, 16:13:43 Gönderen: Nightbird »

Çevrimdışı Angstrom

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-0
Güzel çalışma.

Cheeki Breeki IV Damke!

Çevrimdışı Killercryx

• Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +15/-30
  • You gonna die, no matter how
Hocam haftalık raporu nereden okuyorsunuz acaba ? Linkini alabilir miyim ingilizcede olsa bir okuyayım,internette ve dayztv de bulamadım bir türlü

Steam ID=
NoSepaRate

Çevrimdışı Whistler

• Bambi
  • *
    • Rep. Puanı: +1/-0
Hocam haftalık raporu nereden okuyorsunuz acaba ? Linkini alabilir miyim ingilizcede olsa bir okuyayım,internette ve dayztv de bulamadım bir türlü

Steam'de  "Topluluk>DayZ>Haberler" kısmından tüm durum raporlarına erişebilirsin veya http://www.dayz.com/ adresinden ulaşabilirsin
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2018, 00:27:30 Gönderen: Whistler »

İki şeye hakkım var: özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim, çünkü kimse beni canlı tutsak edemez.

-Ernesto Che Guevara

Çevrimdışı goldst4ff

https://www.dayz.com/blog/status-report-16-january-2018 ve devamı gelince

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.