Sedan start problemi
Kullanıcı Adı: Şifre:

Gönderen [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Konu: Sedan start problemi  (Okunma sayısı 1690 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erman

• Bambi
  • *
  • Rep. Puanı: +0/-0
  • Origin ID: KimbLe
Sedan start problemi
« : 14 Mayıs 2017, 10:12:55 »
Kolay gelsin oyunu uzun zamandir oynamiyordum gecen gun biraz vakit gecirmek icin girdim. Sedan araba kullanayim sevdasina mapi dolastim en sonunda buldum. Ilk kez araba tamir ettim. Soyle bir sorun oldu. Akü ve buji taktim fakat arac calismadi. Onlari pristine buldum tekrar taktim ancak yine calismadi.  Kisa bir sure arastirma yaptim bu sorun bazi kisilerde olmus fakat kesin cözüme ulasamadim. 3 gündür ugrasiyorum. Baska arabada bulamadim. Bilen varsa bi yardimci olsun sedan kullanmadan birakicam yoksa oyunu tekrar.

Çevrimdışı mulobbo

• Yağmacı
  • **
  • Rep. Puanı: +4/-1
Ynt: Sedan start problemi
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2017, 00:44:46 »
oyunun yeni sürüm bug ı dostum bu sedan işi

geçen bizde sedanla gidiyorduk

arabayı durdurdum sonra bir daha çalışmadı orda kaldı

diğer arabayla devam ettik

server değişirsen bolca sedan bulabilirsin

özellikle elektrogorsk kamyshova yolu üzerinde hemen elektro çıkısnda solda tren yolunun dibinde bolca sedan spawnlanıyor
bir kaç kez server değiştirirsen bulacağına inanıyorum

iyi oyunlar...

Çevrimdışı Erman

• Bambi
  • *
  • Origin ID: KimbLe
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2017, 00:20:20 »
Sagol tesekkür ettim.. sedandan ümidi kestim. offroad spawn noktaları nerelerdir bilen varmı bari offroad arıyayım.. kamyon herşekilde calısıyor suanki güncellemede aküyü takıyorum yürüyor. onlada kaza yaptık. bidaha calısmadı. Aküyü değiştiriyorum çalışmıyor :D Dayz Sinir etmeye devam ediyor valla.. döndüğüme pişman gibiyim

Çevrimdışı NivaaQ

• Chernarus Sakini
  • Rep. Puanı: +15/-21
  • Sevecek insan bulamıyosanız sevmeyin a***a k*****m
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2017, 17:48:39 »
Sagol tesekkür ettim.. sedandan ümidi kestim. offroad spawn noktaları nerelerdir bilen varmı bari offroad arıyayım.. kamyon herşekilde calısıyor suanki güncellemede aküyü takıyorum yürüyor. onlada kaza yaptık. bidaha calısmadı. Aküyü değiştiriyorum çalışmıyor :D Dayz Sinir etmeye devam ediyor valla.. döndüğüme pişman gibiyim
kardeşim araç spawn nokktalarına ve daha fazlasına izurvive isimli android uygulamasından ulaşabilirsin (reklam değildir ve evet izurvive z ile) ayrıca aracı çarptığın zaman araç çalışmıyorsa ruined olmuştur ilk restartta yok olur o araç
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2017, 17:49:07 Gönderen: OsmanBugra »

Çevrimdışı Panurong

• Fresh Spawn
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2018, 10:38:35 »
Bu sorunları nasıl çözeriz?