Take on Mars - İnceleme - Dayzfan.net
Kullanıcı Adı: Şifre:


Gönderen [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Konu: Take on Mars - İnceleme - Dayzfan.net  (Okunma sayısı 1582 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nightbird

  • Yönetici
  • Hero/Bandit
  • ******
  • İleti: 3397
  • Rep. Puanı: +252/-62
  • Yaş: 23
Take on Mars - İnceleme - Dayzfan.net
« : 28 Mart 2017, 14:13:01 »
Take On Mars'a hoş geldiniz. Take on Mars , Keşif ve Mars'ı kolonizeleştirme hakkında bir simülasyon oyunu.Bir Bohemia Interactive oyunudur.

Take On Mars

Kırmızı Gezegenin kayalık arazisini ve kumlu yerlerini keşfedin. Amacınız bilimsel malzemelerle.Take on Mars insanlığın en heyecan verici girişiminin tam ortasında yer alıyor. Gezici bir operatörün koltuğuna başlayın, Mars'a ayak basmak için ilk insan olarak bitirin.

Tek Kişilik Uzay Programı
Gezegenler, araziler ya da sondalar, yüz milyonlarca kilometre uzaktan komuta edin ve Mars hakkında önemli bilimsel veriler toplayın. Ya da astronot Mark Willis'in Mars'a ilk görevli görevinde rolünü üstlenin.

Mars
Kızıl Gezegen olarak da bilinen Mars, onlarca yıldır insan merakının nesnesi olmuştur. Dünya'dan ortalama 225 milyon kilometre uzakta bulunan Güneş Sistemi'n deki en küçük ikinci gezegendir ve esas olarak silikat kayaçları ve metallerden oluşur. Birçok jeolog, gezegende sıvı su varlığı hakkında spekülasyon yapmıştır. Ancak bu, Evren hakkındaki yüzlerce bilimsel soruyu cevaplayacak ve hatta karadan-ötesi yaşam arayışına cevap verecek olmasına rağmen somut kanıt henüz bulunamadı.Rovers & Landers
Bir milyar dolarlık işletmenin merkezinde yer alan Mars Rovers ve araziler, insanlığın uzay mühendisliğindeki en büyük başarılarına aittir. Uçsuz bucaksız araçlar, karmaşık analiz görevlerini yerine getirmek ve sonuçları Dünya'ya geri gönderirken, affedici olmayan Mars menziline ve hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.Manned Mission
İlk insanları Mars'a göndermekten yıllarca uzaktaysak da, bazı bilim adamları 2023'ün başlarında mümkün olacağına inanıyorlar. Meydan okumada karşılaşılan zorluklar arasında bir dizi teknolojik, finansal, fiziksel ve hatta psikolojik faktörler yer alıyor. Ne olursa olsun Mars'a ilk insanlı misyona şahit olmak, herhangi bir uzay meraklısının bir numaralı fantezi sayılır.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2017, 15:05:19 Gönderen: Nightbird »