DayZ - İtiraflar

Gleich · 52896

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gleich

• Chernarus Sakini
    • Rep. Puanı: +6/-5
Yanıtla #150 : 16 Temmuz 2015, 16:54:43
Konum 4. sayfayı da gördü gerçekten merakla takip ediyorum ne kadar yürüyecek diye konumu canlı tutan herkese teşekkürler

Çevrimdışı Doğukan Ejder

• Chernarus Sakini
    • Rep. Puanı: +15/-13
  • Bugün hayatta kaldın , peki yarın ne yapacaksın ?
Yanıtla #151 : 16 Temmuz 2015, 21:48:29
Konum 4. sayfayı da gördü gerçekten merakla takip ediyorum ne kadar yürüyecek diye konumu canlı tutan herkese teşekkürler
Rica ederiz. Iyiki böyle bir konu açmışsın .

There is no hope on the battlefield.
It has nothing but unspeakable despair.
Just a crime we call victory, paid for by the pain of the defeated.

Çevrimdışı u_mad

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-0
Yanıtla #152 : 20 Temmuz 2015, 20:59:44
üstteki havalanında ilk defa el bombası bulduk 4 kişiyiz takılıyoruz denemek istedik.3 kişi uzaklaştık 1 kişiyi izliyoruz ileri atacak. Deneyen arkadaş pimi çekmeyi başardı ama atamadı :D

Çevrimdışı ugur.lu

• Bambi
  • *
    • Rep. Puanı: +2/-2
  • [BIA] BROTHER IN ARMS
  • Origin ID: ugurum_ugur@hotmail.com
Yanıtla #153 : 28 Temmuz 2015, 16:04:51
Güzel bir loot'un ardından dolu servar'a girdik pvp için, Çatışma içerisinde arkadaşımı düşman sanıp sıktım ayakları kırıldı düşmana çaresiz bir şekilde vuruldu :( Moral bozukluğu ile oynayamadım gelip beni de vurdu :) Full techizatlı karakterlerimiz benim yüzümden saniyeler içinde ziyan oldu :)

Erkek adam sevdiğine ahirette bile hesap ödetmez ;)

Çevrimdışı hamadam1

• Bambi
  • *
    • Rep. Puanı: +0/-1
Yanıtla #154 : 10 Ağustos 2015, 00:08:26
oyunda ilk bacağımı kırdığım zaman oyunda hata var zannetmiştim

Çevrimdışı Han solo

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +2/-1
Yanıtla #155 : 14 Ağustos 2015, 02:16:40
Oyunun 200. Saatinde zeoring 200 e ayarlıydı 50 metredeki adama sıktım ölmeyince hack sandım sinir krizi geçirdim -_-

Çevrimdışı NightWish

• Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +32/-46
  • Mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden birşey bekleme
Yanıtla #156 : 17 Ağustos 2015, 14:10:30
Oyunun 200. Saatinde zeoring 200 e ayarlıydı 50 metredeki adama sıktım ölmeyince hack sandım sinir krizi geçirdim -_-

Hahahah ilk zamanlarımda 3-4 kez başıma gelmiş olaydır.

Msi Gtx 770 Twin Frozr Gaming 2 Gb 256 Bit Ekran Kartı
Amd Fx X8 8320 3.5 Ghz 8 Çekirdek İşlemci
Gskill 2x4 1866 Mhz DDR3 Ram
Asus M5A78L Anakart

Çevrimdışı Drahnolak

• Bambi
  • *
  • Origin ID: Akahonix
Yanıtla #157 : 17 Ağustos 2015, 19:29:09
AC oynarken oyunu bana aldıran arkadaş Dayz girelim dedi girdik.Oyuna ilk başladığım zamanlardı (oynama sürem 2 saat var yada yok) oyunun FPS dışında oynanabildiğini bilmiyodum. Oyuna girdik arkadaş daha önceden Elektroda bırakmış karakterini ben yeni doğmuştum bana nerde olduğunu bul dedi şehrin çıkışında tabela aradım ararken de evleri lootladım baktım bulunduğum yer Svetlojarks baya uzakmışız bana denizi soluna al koş dedi. Yoldan koşmak tehlikeli olcağından ormanın içinden koşmaya karar verdim dümdüz devam ederken biraz önce oyundan çıkmış olduğum ACnin gazıyla kayaların üstünden uçtum havadayken bir sürü tuşa bastım heycandan neyse ki ölmedim sadece bacağım kırıldı. Arkadaş dedi üstünde kesici alet var mı bıçak vardı onunla bana çalıları kestirtti ve bezle bacağa pansuman yaptım bacağı onardım ayağa kalktım fakat koşamıyodum karakterim oldukça yavaş yürüyodu dedim ne oldu böyle arkadaşım ayakkabın ruined oldu mu dedi baktım olmuş.O da 1 yıl kadar ara verdiğinden yeni bir bug sandı ve bana yeni ayakkabı bul dedi başladım yürümeye baya yürüdükten sonra kocaman bir gemi gördüm arkadaş onun içinde vardır dedi bende başladım oraya gitmeye etrafı göllerle doluydu sulara basmıcam diye ne kadar dolaştım bilmiyom canım çıkmıştı nihayet vardım ve ayakkabı buldum değiştirdim ama işe yaramadı.Arkadaş o sırada yetiştim gemiyi görüyom dedi. Ama en son bıraktığında gemide çok bug olduğunu ve adım attığında öldüğünü o yüzden gemiye çıkmak istemediğini söyledi. Bana yüksek bir yerden atla dedi. Atladım ölmedim yine bacağım kırıldı bacağım kırık olduğundan merdivenleri çıkamadım ve kan kaybından ölene kadar bekledim.Tekrar doğdum fakat bi baktım hala yürüyorum dedim böyle oyun olmaz olsun ne lanet bir şeymiş yürüyerek ilk tabelaya gittim baktım Berezino arkadaş geliyom dedi yolun ortasına çıktım ona doğru yürümeye başladım bi süre sonra üstüme koşan arkadaşımı gördüm yaklaştıkça gülmeye başladı ve sonradan anladık ki q tuşu basılı kalmış ve karakterim yana yatık geziyomuş.

Çevrimdışı XeaveL

• Zombi Avcısı
    • Rep. Puanı: +6/-9
  • Origin ID: XeaveLL
Yanıtla #158 : 26 Ağustos 2015, 00:53:45
Oyuna ilk başladığım zamanlarda arkadaşım damdan düştü ve öldü.Bende defibrilatör kullanarak tekrar canlandırmak istedim.(Tabi ölüye basılmıyormuş ben bilmiyorum Left 4 Dead 2'den alışkanlık) Basmaya çalışırken kendime bastım, öldüm :D

Çevrimdışı ChaosTheory

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +1/-0
Yanıtla #159 : 18 Eylül 2015, 11:05:42
Doğrusunu söylemek gerekirse DayZ'i satın almak en büyük hatamdı. :D

Bi kere yanlışlıkla arkadaşı vurmuştum rastgele ateş ederken, AKM çöpe gitmişti 2 silah nası taşınır bilmediğimden o zamanlar. 

Çevrimdışı JagalKummel

• Savaşçı
    • Rep. Puanı: +16/-18
  • Eski Nick: GhostTR
  • Origin ID: InternationalTR
Yanıtla #160 : 30 Ekim 2015, 17:46:46
Düzenli aralıklarla takım arkadaşlarımı vurup ses çıkarmazdım :D :rolleyes2: :rolleyes2: :rolleyes2: :rolleyes2:
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2015, 17:47:04 Gönderen: JagalKummel »

Bir buçuk milyar ümmet-i Muhammed en acizkârane şekilde oturduğu yerden hâlâ söyleniyorsa her zulme, Ne Bedir'den melek gelir, Ne Kabe'den Ebabil. Düşmanı kendidir ne Amerika ne Avrupa ne de
İsrail..

Çevrimdışı calientE

• Zombi Avcısı
    • Rep. Puanı: +14/-18
  • Fedakarlık yoksa, zaferde yok!
Yanıtla #161 : 31 Ekim 2015, 01:54:38
Düzenli aralıklarla ölür genelde çığlık atardık acaba neden.

Çevrimdışı OsmanBey

• Chernarus Sakini
    • Rep. Puanı: +15/-21
  • Sevecek insan bulamıyosanız sevmeyin a***a k*****m
Yanıtla #162 : 02 Kasım 2015, 15:34:44
Oyuna ilk başladığım zamanlar alkol bulmuştum loootlanırken acaba içersem kafam güzel olurmu dedim ve içtim sonrada öldüm
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2015, 15:35:18 Gönderen: OsmanBugra »

Çevrimdışı Ertugrul

• Chernarus Sakini
    • Rep. Puanı: +3/-5
Yanıtla #163 : 02 Kasım 2015, 16:16:19
Oyuna ilk başladığım zamanlar alkol bulmuştum loootlanırken acaba içersem kafam güzel olurmu dedim ve içtim sonrada öldüm
Onu benim kuzenim de yapmıştı kusuruyoz olmuyo ölmesin diyede ekran siyah beyaz olunca saline bag vuruyoz ilal içiyo anti biyotik felan fayda olmadı sick yazısı daha da kötüleşti bi odanın içine girdi bıçağımsoktu kafasına geri geldi en sonunda :))

Bazıları için bir forum bizim için bir aile.

Çevrimdışı Crazy1TR

Yanıtla #164 : 19 Kasım 2015, 21:51:00
Klanca oynarken,çatışma içindeyken bi adam gördüm,arkadaşımda o sırada bu benim bu benim diye bağırıyordu,bende tamam neyse dedim arkamı döndüm koşturmaya başladım.Meğersem bu benim bu benim diye bizim diğer arkadaşa söyleniyormuş,Kurşun yağmuruna tutuldum :D

Sevgi sadakatle,cesaret itibarla,ihanet intikamla ödüllendirilir.

Çevrimdışı MacMillan

• Yağmacı
  • **
    • Rep. Puanı: +2/-5
  • Oi Suzy!
Yanıtla #165 : 23 Aralık 2015, 11:48:00
Yazamadan duramazdım :D

Bir gün full+full ğnde fullü bir gearım vardı ghillie svd paso doluydum. Arkadaşlarımla oynarken çok eğleniyordum. Nedense birkerede tek başıma gireyim dedim. Steam arayüzünden oyunculara bakıp arkadaşım çok açım ve giysim falan yok gibisinden mesaj atıp durdum. Berezino yufka yürekli portekizli bi arkadaş gel dedi bardayım ben. Bende karakolun arkasında olan ormana bütün eşyaları bıraktım. Barda ust kata cıkarken bunlar merdivene nişan almışlardı beni öldürmek istiyorlarmış. Bende çok korktum ayaklarına yattım ve caps locktan bagırarak mayk indir oğlim şunları dedim ingiliççe olarak :D sonra hemen eşyalarımı bıraktıgım yere gittim tokiye çıktım ve bunları restorantın camlarından vurdum. Hiç pişman değilim çokeğlendim çok iyi oldu çokta güzel oldu:D
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2015, 11:49:31 Gönderen: MacMillan »

Tuttuğun nefesi işini bitirmeden bırakma.

Çevrimdışı fb690

• Fresh Spawn
  • I Like Dayz
Yanıtla #166 : 03 Ocak 2016, 15:08:35
Oyuna ilk başladığımda burlap sacki patates çuvalı niyetine belime takacakken kafama taktım 30 dakika kör gezmiştim..

Fresh Meat İn The Elektro

Çevrimdışı Ertugrul

• Chernarus Sakini
    • Rep. Puanı: +3/-5
Yanıtla #167 : 03 Ocak 2016, 17:07:08
Oyuna ilk başladığımda burlap sacki patates çuvalı niyetine belime takacakken kafama taktım 30 dakika kör gezmiştim..
*rock *rock *rock

Bazıları için bir forum bizim için bir aile.

Çevrimdışı fb690

• Fresh Spawn
  • I Like Dayz
Yanıtla #168 : 03 Ocak 2016, 17:25:30
 *rock *rock ertuğrul adam

Fresh Meat İn The Elektro

Çevrimdışı EfeSgrc

• Fresh Spawn
Yanıtla #169 : 09 Ocak 2016, 17:05:56
Talihsiz bir şekilde ölmemin ardından, eğlence amaçlı bir türk sunucusuna girdim. Kamyshowoda doğdum, gittim karakolu lootladım. Sunucuda 20-25 kişi vardı. Yolun ortasında road flare gördüm. (Geceydi.) Silahım yoktu sadece sopa falan bulmuştum. Gittim adamın arkasında belirdim, korkuttum sonra türkdü zaten sohbet falan ettik lootlana lootlana bir süre sonra o bir diğer kişi ile karşılaştı ben de gittim. 3 kişi takılırken bir kişi yanımızda oyuna girdi, spawn oldu. Ben de nefsime hakim olamayıp spawn olduktan sonra sopayı kafasına indirdim üç dört kez, yere yapıştı. Yerdeyken de kafasına 7-8 kez gömdüm sopayı. Öldü. İtemlerini 3 kişi paylaştık. En son ilk gördüğüm adam sunucu değiştirme kararı aldı, hadi görüşürüz diyip çıktı. Çıkarken yine nefsime hakim olamayıp onun da kafasına gömçürdüm ve itemlerini aldım(3-4 shotgun mermisi, çanta falan). İki kişiydik, ikinci kişi fresh şaşkınlıkla beni izliyordu. "A..Aga niye öldürdük adamı ya?".. Ben de "Zaten sunucu değiştirecekti." diyip geçiştirdim,karakola götürdüm onu lootlanması için.  Silah falan bulduk, al dedim o silahı mermisi var. Vardı da bir şarjör bende. Koydum yere al tak dedim. O yere bakıp şarjörü alıp takmaya uğraşırken ben çoktan shotgunumun mermilerini doldurmuş, kafasına nişan almıştım. İtemi çantasına aldı ve..... HEADSHOT.

Olurda bir gün cherno,elektro veya kamyshovo'da şakşuka veya hücum marşını duyarsanız, öldürmeyin

Çevrimdışı tunahan95

• Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +111/-64
  • RedLine - Tnhn
  • Origin ID: Ra'Asiel X
Yanıtla #170 : 09 Ocak 2016, 17:24:44
Talihsiz bir şekilde ölmemin ardından, eğlence amaçlı bir türk sunucusuna girdim. Kamyshowoda doğdum, gittim karakolu lootladım. Sunucuda 20-25 kişi vardı. Yolun ortasında road flare gördüm. (Geceydi.) Silahım yoktu sadece sopa falan bulmuştum. Gittim adamın arkasında belirdim, korkuttum sonra türkdü zaten sohbet falan ettik lootlana lootlana bir süre sonra o bir diğer kişi ile karşılaştı ben de gittim. 3 kişi takılırken bir kişi yanımızda oyuna girdi, spawn oldu. Ben de nefsime hakim olamayıp spawn olduktan sonra sopayı kafasına indirdim üç dört kez, yere yapıştı. Yerdeyken de kafasına 7-8 kez gömdüm sopayı. Öldü. İtemlerini 3 kişi paylaştık. En son ilk gördüğüm adam sunucu değiştirme kararı aldı, hadi görüşürüz diyip çıktı. Çıkarken yine nefsime hakim olamayıp onun da kafasına gömçürdüm ve itemlerini aldım(3-4 shotgun mermisi, çanta falan). İki kişiydik, ikinci kişi fresh şaşkınlıkla beni izliyordu. "A..Aga niye öldürdük adamı ya?".. Ben de "Zaten sunucu değiştirecekti." diyip geçiştirdim,karakola götürdüm onu lootlanması için.  Silah falan bulduk, al dedim o silahı mermisi var. Vardı da bir şarjör bende. Koydum yere al tak dedim. O yere bakıp şarjörü alıp takmaya uğraşırken ben çoktan shotgunumun mermilerini doldurmuş, kafasına nişan almıştım. İtemi çantasına aldı ve..... HEADSHOT.
Cehennemde yanacaksın.

Çevrimdışı Gleich

• Chernarus Sakini
    • Rep. Puanı: +6/-5
Yanıtla #171 : 10 Ocak 2016, 16:06:32

bu arkadaşı banlasak yada hapis cezası falan olm yasa çıkartmak lazım böylelerine,
4-5 tane  asıcaksın bunun gibileri çernoda belediye binasına bak gör bida yapıyorlar mı ?

şaka  bir yana her türlü hikayeye saygılıyım kos u da anlarım fakat güvenini kazanmışsın sonra niye  yaptın bunu :/

Çevrimdışı Killercryx

• Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +15/-30
  • You gonna die, no matter how
Yanıtla #172 : 12 Ocak 2016, 23:25:13
bu arkadaşı banlasak yada hapis cezası falan olm yasa çıkartmak lazım böylelerine,
4-5 tane  asıcaksın bunun gibileri çernoda belediye binasına bak gör bida yapıyorlar mı ?

şaka  bir yana her türlü hikayeye saygılıyım kos u da anlarım fakat güvenini kazanmışsın sonra niye  yaptın bunu :/
Kötü adamlar bunu yapar,güven kazanıp sırtından bıçaklarlar. O yüzden kimseye güvenmemek gerekir

Steam ID=
NoSepaRate

Çevrimdışı EfeSgrc

• Fresh Spawn
Yanıtla #173 : 14 Ocak 2016, 18:51:39

Her zaman kurban olmamak lazım, 2-3 kez başıma geldi bu sefer de ben yaptım.

Olurda bir gün cherno,elektro veya kamyshovo'da şakşuka veya hücum marşını duyarsanız, öldürmeyin

Çevrimdışı Melo

• Fresh Spawn
    • Rep. Puanı: +0/-2
  • I am hunter not the hunted
Yanıtla #174 : 23 Ocak 2016, 13:52:05
Dün akşam 50kişilik pvp serverında elimde glock varken silahsız bir eleman geldi I am friendly dedi yaklaştı bende silahımı doğrulttum yalandan korkutmaya çalıştım..sonra indirdim bende friendlyim dedim..Sonra kaçtı gitti Kamushyovodaki karakolun önüne geldi yanında mp-133ü olan bir adam vardı bizimkisi kill him kill him diye bağırındı..Bende adamın bandit olduğunu ve bana adamı şikayet ettiğini düşünüp adamla çatışmaya girdim ve öldürdüm..Eşyalarına bakmak için gittiğimde kill him demeye devam eden lavuğun geldiğini gördüm...yanına başkasını bulmuş 2dakikada elemanda ish shotgunla beni vurdu..Meğerse adam sürekli beni şikayet ediyormuş.. :)

siz siz olun kimi görürseniz vurun abi..İnsanlık kalmamış chernorusta..

Çevrimdışı EfeSgrc

• Fresh Spawn
Yanıtla #175 : 31 Ocak 2016, 18:20:39
Kalabalık bir sunucuda chernodaydım bir arkadaşla. Sırtımda Izh bir kaç mermili. Winchester ve AK sesleri havada uçuşurken yanımızdan mermi geçti biz de bir eve kaçtık, evde de biri varmış arkadaş önden girmişti vuruldu ben de vuran adamı vurdum. CR-75'ine chamberlediği tek mermiyle vurmuş arkadaşımı. Arkadaşımı lootladım magnum o dur budur ev de 3 katlı. 2.katına bakmadık orada biri varmış zombiler içeri daldı. Onlarla cebelleşirken bu 2.kattaki beni yumruklamaya başladı en son bacağını kırdım sıkıp sonra bi odaya kapandık. 3-4 zombi vardı kapının önünde. İçeri biri geldi mp5li merdivenden çıktı direk indirdim, onu da lootladık. Onun bacağı kırıktı ve bana magnum mermilerini verdi. Bir süre zombileri temizleyip eve saklandık. En son bu dedi ben splint yapmaya gidicem, tabi korudum onu bir süre. Gitti sürünerek arkadan. Splint yaptı geldi sürünerek ben korudum yine. Splinti yaptı... "why are u aiming at me?".... ..... "HEADSHOT." beyni patladı. Splinti yaptıktan sonra benim için bir tehlike olabilirdi. Yemeklerini falan aldım, geri gelir diye bıraktım zırhını falan gittim oradan. :) Bu da yine böyle bir anımdır.

Çevrimdışı Baycosinus

• Fresh Spawn
  • Would you kill to prove you're right?
Yanıtla #176 : 21 Şubat 2016, 21:13:51
4 saattir loot için geziyorum. Solnichiv'den başlayıp Bereziono'dan Gorka'ya yürüdüm, aradaki tüm helicrash'ları da sömürüp NWAF'e ulaştım. 7-8 kadar SVD şarjörü, AUG, Hunting Scope, PU Scope ile sks ve mosin, yüzlerce AKM ve AK74 ve mermileri önümde duruyordu. Ben gittim el bombasının sesini denemek için pimini çektim, fırlattım. Havada asılı kaldı. Öldüm.

10/10 would test grenade again.

Çevrimdışı Alcatrazz

• Zombi Avcısı
    • Rep. Puanı: +14/-23
  • Origin ID: Namepaxs
Yanıtla #177 : 22 Şubat 2016, 18:34:35
İtiraf ediyorum beyler OPEJİ klanının hepsini ben öldürdüm havalimanında.

Çevrimdışı yusufbalo10

• Fresh Spawn
  • Origin ID: Yok
Yanıtla #178 : 22 Mayıs 2016, 09:10:39
aklınıza gelebilecek herşey var nerdeyse .. sadece balta yok.. itfaiye baltası bulcam yeşil boya var yeşil set yapmıştım neyse.. girdim firestationa en ust katında bug vardı oraya girer girmez you are dead yazdı :d sonra tekrar geldım baktım orda ölüm.. ceset kaymıştı alamıyordum almaya calısırken bidaha ölmüştüm sonrada oyunu kapatıp 1 2 ay gırmemıstım sınırden :D

Çevrimdışı Crazy1TR

Yanıtla #179 : 29 Mayıs 2016, 17:22:15
aklınıza gelebilecek herşey var nerdeyse .. sadece balta yok.. itfaiye baltası bulcam yeşil boya var yeşil set yapmıştım neyse.. girdim firestationa en ust katında bug vardı oraya girer girmez you are dead yazdı :d sonra tekrar geldım baktım orda ölüm.. ceset kaymıştı alamıyordum almaya calısırken bidaha ölmüştüm sonrada oyunu kapatıp 1 2 ay gırmemıstım sınırden :D

Sen gene en üst kata giderken direkt you are dead yazmış.

Ben berezinonun oradaki gemi enkazında merdivenden çıkarken bacağımı kırdım.Allahtan freshtim ama ne yaptım bi bilsen.

ölmeyi bekledim bacağım kırık bir şekilde.yarım saatmi dersin 1 saatmi dersin bekledimde bekledim.

Seninki acılı değil en azından,ben acı çektim ACI !!!

Sevgi sadakatle,cesaret itibarla,ihanet intikamla ödüllendirilir.

Çevrimdışı HorseKiller

• Bambi
  • *
Yanıtla #180 : 22 Haziran 2016, 17:14:12
4-5 saat boyunca full loot aramıştım. Aug, m4a1 ve şarjörlerini bulduktan sonra Balotadaki airstripe gittim. Airstripin köşesindeki taşların oraya pustum adam bekliyodum. Fresh spawn arkamdan geldi yumrukladı ve öldüm.

Çevrimdışı Doktorbune

• Fresh Spawn
Yanıtla #181 : 03 Temmuz 2016, 22:49:20
Bu benim yaptığım değil bana yapılan bir hainlik.5 saatlik lootun ardından 4 kişilik takımımız airfieldda çatışmaya girdik.Hepimiz skypetayız.Neyse ben çatışma sonucu bayıldım skypetan dıyorum ki beyler bayıldım kaldırın. Zaten kovboy şapkalarına takıntım var hep kovboy şapkası takarım.Emirhan adlı arkadaşım tamam ömer şu adamı öldüreyim kaldırıcam senı dedi.Ne hikmetse o tam adama sıktıgında youre dead yazısı cıktı.Ben emirhnaa o kadar saydırmıştım ki oyundan çıkmıştı o gün  :-X :-X Haketmişti bence

Çevrimdışı OsmanBey

• Chernarus Sakini
Yanıtla #182 : 05 Temmuz 2016, 23:48:05
1000 liraya aldığım laptop la dayz yi oynarım sanmıştım
Ve yanılmamışım lan 20 fps zorlada olsa oynuyom
Edit: Yenisini topladım 3200tl ye ama şimdi oynayasım yok demekki neymiş "Pc kötü aga yoksa oyunun kralıyım"veya"Pc iyi olsa varya başka oyuna girmem" lafları pekte doğru deilmiş
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 22:53:49 Gönderen: OsmanBugra »

Çevrimdışı KARA57

• Chernarus Sakini
    • Rep. Puanı: +1/-2
Yanıtla #183 : 06 Temmuz 2016, 00:46:45
0.60 yeni geldi uzunca bir aradan sonra yaklasık 1 sene girip bakalım dedik havaalanına cıkdık ustumuzu fulledık bı ton mermı patlayııc sarjor vs hersey full napalım ne edelım derken elektro ınelım dedık ındık ıtfaıyenı arkasında kırmızı eve gırdık guzel pusulur dedık cıkdık 1 arkadakı evde sw degıstık full bı yere gırdık gırer gırmez pat kapıda adamlar belırdı 4 kısı ustlerı full bınanın gırısı ceset dolu yattık beklıyoruz arkadaşla arkadaş dedi bomba at tmm deyıp pımı cektım bombayı attım daha dogrusu atamamısım bomba havada kafamın yanında kaldı kacacak yerde yok bınada 3 5 sn snr gum :D

Çevrimdışı Skarpeto

• Fresh Spawn
Yanıtla #184 : 02 Nisan 2017, 18:46:49
Military deydim üzerimde silah yoktu ayak sesi duydum saklandım adam geldi balta ile kafasına vurdum m4 ü aldım kıyafetlerini alıyordum arkadaşı geldi saklandım m4 şarjör leri cebinde kalmış tabanca ile çatıştım 20 dk lık çatışmadan sonra adamı aldım tabi çevredeki tüm zombileride  sonra itemleri alamadan oyuna res geldi mause umu kırıp ps4 aldım ve şimdi geri döndüm  ;D

Çevrimdışı SON NEFES

• Bambi
  • *
Yanıtla #185 : 09 Nisan 2017, 15:58:18
.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2017, 13:05:20 Gönderen: SON NEFES »

Çevrimdışı intikam23

• Fresh Spawn
  • sendeki kafadan olsun soldakinden de bir kilo alim
Yanıtla #186 : 26 Aralık 2017, 11:19:47
dayze ilk burdan birilen tanisarak basladim haci diye biri cok firlamadi belki okuyordurda birgün elektro sahil kenarindaki vinclerde pusu atmisdik gelen gecen freshleri vuruyorduk haci öldü fresh olarak geldi iki fresh vinclerin orda boks maci yapiyolardi ikisinide vurdum meger biri haciymis gülmekten karnima agrilar girmisti adam dayanamayip sinirden beni sildi :D
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2017, 11:21:42 Gönderen: intikam23 »

"Bir köle olarak yaşamaktansa Bir özgürlük savaşçısı olarak ölmek daha iyidir."

Çevrimdışı Tony1905

• Fresh Spawn
Yanıtla #187 : 26 Aralık 2017, 20:09:42
Oyun düzeldi mi hacim nasıl oynayan var mı

Çevrimdışı lebowskia

• Fresh Spawn
Yanıtla #188 : 11 Şubat 2018, 02:02:45
1 aydır falan girmiyordum bugün gireyim dedim, lootlanıyordum sonra ayak sesleri gelmeye başladı sonra baktım zombi geliyo, yumruklamaya başladım, zombiyi yumruklarken bir baktım hemen karşıda birisi kendi kendine yere yığıldı büyük ihtimal beni öldürmeye geliyordu, zombiyi öldürdükten sonra zombi falan mı acaba diye gittim yanına, adam ölmüş kendi kendine güzel de lootlanmış sporter vardı mermisiyle, dürbünüyle, normalde sabaha kadar arasam bulamam, yeni girmiştim oyuna çok iyi oldu :D
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2018, 02:05:55 Gönderen: lebowskia »

Çevrimdışı OsmanBey

• Chernarus Sakini
Yanıtla #189 : 05 Aralık 2018, 13:31:52
Dayz betaya asla geçmeyecek sanmıştım...

Çevrimdışı Nightbird

• Yönetici
  • Hero/Bandit
    • Rep. Puanı: +256/-62
Yanıtla #190 : 05 Aralık 2018, 13:38:56
Dayz betaya asla geçmeyecek sanmıştım...

Bu iyiydi :D

Çevrimdışı CanKommen

• Fresh Spawn
Yanıtla #191 : 06 Aralık 2018, 19:58:11
Standalone un ilk sürümlerinden birinde gece arkadaşımla havaalanındaydık. Server da toplam 3 kişi var görünüyordu. Bizim üzerimiz full tabii. Silahların ışıkları açık ampül gibi koşuyoruz. Sonuçta server boş. Bizden hariç olan kişiyle karşılaşma olasılığımız çok düşük vs. derken gözümün ucuyla yol kenarında birini gördüm gibi geldi. Arkadaşım önümden gidiyordu ama farketmemiş. Geriye dönüp bir baktım adam yol kenarındaki ağaçların altına pusmuş bize bakıyor. Hiç düşünmeden korkuyla tetiğe bastım. Adam öldü anında. Ama o anı asla unutamıyorum. Milyon tane adamla çatıştım, öldüm, öldürdüm ama hafızama en çok kazınmış an o andı sanırım.

Çevrimdışı SilencE

• Fresh Spawn
  • Girişimci Zenci
Yanıtla #192 : 07 Aralık 2018, 22:59:57
Oyunu ilk aldığımda, öldürmek istediğim bir ingiliz oyuncu beni tedavi edip gideceğim yere kadar bırakmıştı.  :D
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2018, 23:00:52 Gönderen: SilencE »

This website is not affiliated or authorized by Bohemia Interactive a.s. Bohemia Interactive, ARMA, DAYZ and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of Bohemia Interactive a.s.